parallax background
 

Praca księgowa Wrocław

Szukasz pracy w księgowości?

Dołącz do grona specjalistów i rozwijaj się razem z nami. Bądź w gronie najlepszych specjalistów w Polsce.


Pracuj z najlepszymi!

Jesteśmy firmą, w której rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie podatków, księgowości, controlingowe, prawo-administracyjne, ale również poznasz najnowsze technologie i będziesz uczestniczyć w interesujących projektach.

Biuro Rachunkowe Wrocław to nowoczesne biuro rachunkowe z dużym potencjałem rozwoju, korzystające z innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy i obsługi klienta. Istniejemy od 2010 roku, jesteśmy liderem w dostarczaniu usług księgowych oraz outsourcingu kadrowo-płacowego. Naszą ambicją jest kompleksowa obsługa klientów i wspieranie ich w codziennym rozwoju ich biznesu – krótko mówiąc „chcemy być dla naszych Klientów zaufanym partnerem".

Poszukujemy najlepszych specjalistów, dla których księgowość to pasja. Pracę u nas znajdą przede wszystkim księgowi z bardzo dobrą wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyczną, ale również ambitne osobę kończące kierunki ekonomiczne widzące swoja przyszłość w księgowości i podatkach, którzy będą chcieli rozwijać się pod okiem ekspertów.

Chcesz dołączyć do grona najlepszych profesjonalistów w branży? Skontaktuj się z nami. Zawsze możesz wysłać do nas swoje CV jako odpowiedź na prowadzoną właśnie rekrutacje lub spontanicznie.