Biuro Rachunkowe Wałbrzych – księgowa

Wałbrzych miasto z bogatą i nieco burzliwą historią gospodarczą, jest miejscem pracy wielu przedsiębiorstw. A każde przedsiębiorstwo potrzebuje wsparcia profesjonalistów – a takim profesjonalistą jest Biuro Rachunkowe Wałbrzych. Oferuje ono kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości, kadr i płac oraz systemu IT.

Księgowa Wałbrzych – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Biuro Rachunkowe Wałbrzych stanowi jeden z podmiotów Biura Rachunkowe Petra, które od 11 lat świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac ze wsparciem autorskiego programu IT Petra24. Zaufało im już ponad 680 przedsiębiorców. Innowacyjne podejście zaowocowało ich wysoką pozycją wśród liderów kształtujących nowoczesną księgowość w Polsce. Co zatem wyróżnia Biuro Rachunkowe Wałbrzych?

 • Indywidualne podejście – profesjonaliści od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT po rozmowie proponują klientowi ofertę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście wynika z ich świadomości, że każda firma jest inna, a co za tym idzie każda ma różne potrzeby i zasoby. Wycena usług księgowych również jest zindywidualizowana.
 • Profesjonalna kadra – zespół Biura Rachunkowego Wałbrzych stanowią wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy. Wspomagani są przez biegłych księgowych, doradców podatkowych oraz kancelarię radców prawnych. Klienci Księgowa Wałbrzych cenią sobie profesjonalne i indywidualne podejście ekspertów, ponieważ otrzymują poczucie bezpieczeństwa i pewność, że księgowość ich firmy leży w najlepszych rękach.
 • Innowacyjność – Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat wdraża nowoczesne usługi księgowe dla firm. Dobrze wiedzą, że współczesna firma – potrzebuje współczesnych rozwiązań, a księgowość online umożliwia płynny rozwój przedsiębiorstwa. Nowoczesne rozwiązania wdrażane są dzięki profesjonalnemu, a jednocześnie intuicyjnemu programowi do księgowości online – Petra24.

Dodatkowo, eksperci z Biura Rachunkowego Wałbrzych na bieżąco sprawdzają zmiany w przepisach, dzięki czemu wiesz, że Twoja firma zawsze rozwija się zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami.

Biuro Rachunkowe Wałbrzych oferta księgowość

Księgowa Wałbrzych oferuje obsługę w systemie wspierającym indywidualne procesy dla firm takie jak, m.in.: zarządcze, zakupowe, sprzedażowe, logistyczne, administracyjne. Oferta dedykowana jest małym i średnim firmom, ale także dużym również z zasięgiem międzynarodowym. Księgowa Wałbrzych obsługuje takie podmioty, jak: działalność gospodarczą osób fizycznychspółki z o. o., spółki komandytowespółki jawnespółki cywilnespółki akcyjnespółki nieruchomościoweproste spółki akcyjnespółki partnerskiefundacjestowarzyszeniaNGO oraz kluby sportowe. Ponadto realizuje takie usługi, jak:

 • księgowość
 • księgowość online
 • kadry i płace
 • outsourcing kadrowo-płacowy,
 • rachunkowość zarządcza
 • raportowanie zarządcze
 • podatki
 • księga przychodów i rozchodów
 • faktury
 • pełna sprawozdawczość finansowa
 • księgowość spółek
 • nadzór księgowy
 • systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne i procesy księgowe
 • wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów
 • automatyzacja procesów księgowych
 • przeprowadzanie integracji B2B i wiele więcej.

Kadry i Płace z Księgową w Wałbrzychu

Biuro Rachunkowe Wałbrzych oferuje również kadry i płace dla firm, dla których realizują usługi księgowe, a także dla tych firm, które są zainteresowane wydzieleniem działu kadrowego poza swoje struktury, w ramach outsourcingu kadrowo-płacowego. Zakres usług kadrowo-płacowych obejmuje m.in.: realizacje paczek przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, zakładanie i prowadzenie akt osobowych, tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych, przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie i wiele więcej.

Nie jesteś z Wałbrzycha? Sprawdź biuro rachunkowe Wrocław.

System IT księgowość online

Jednym z ważnych filarów Biura Rachunkowego Wałbrzych, jest innowacyjny system IT dostępny dla przedsiębiorców przystępujących do współpracy z księgową w Wałbrzychu. Petra24 to zaawansowany, a jednocześnie prosty i intuicyjny w obsłudze program. Na systemie można pracować wg jego standardowych ustawień, ale także specjalnie dopasowanych pod konkretne ustawienia, które pozwolą przedsiębiorcy w pełni realizować jego potrzeby w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Nowoczesna księgowość online jest bezpieczna, kopie wirtualne zapisane są w Data Center. Program Petra umożliwia takie działania, jak m.in..: dostęp do archiwum Twoich dokumentów: faktur, umów, projektów, a także możliwość wystawiana faktur. Ponadto system posiada szeroką możliwość rozwiązań dedykowanych i integracji B2B. Przedsiębiorcy korzystający z usług kadrowo-płacowych mają pełen dostęp do teczek pracowniczych oraz innych dokumentacji.

Biuro Rachunkowe Wałbrzych to profesjonalna i kompleksowa obsługa dla Twojej firmy. Pełne wsparcie profesjonalistów, pomoże Tobie w sprawach księgowych i kadrowo-płacowych, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się rozwijaniem swojej firmy.