Biuro Rachunkowe Legnica – księgowa

Jeśli jesteś przedsiębiorcom i szukasz profesjonalnego doradztwa w zakresie księgowości i kadr oraz płac poznaj Biuro Rachunkowe Legnica. A może dopiero zamierzasz założyć własną firmę, ale księgowość, dokumentacja i proces zakładania przedsiębiorstwa wydaje Ci się skomplikowany – sprawdź ofertę Księgowej Legnica. To kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac oraz IT. Dowiedz się więcej!

Biuro Rachunkowe Legnica oferta księgowa

Księgowa w Legnicy należąca do sieci Biura Rachunkowego Petra oferuje najwyższej jakości usługi dla przedsiębiorstw. Dzięki swojemu 11-letniemu doświadczeniu w obsłudze księgowości oraz kadr i płac i ciągłemu rozwojowi, a także zaufaniu ponad 680 przedsiębiorców, dobrze potrafi rozpoznać potrzeby firm, dla których świadczy usługi. Jednocześnie do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Pozwala to rozpoznać i zaoferować najbardziej zoptymalizowane usługi, które zapewnią firmie pełne wsparcie księgowe oraz kadrowo-płacowe. Biuro Rachunkowe Legnica oferuje wsparcie dla:

 • działalności gospodarczych osób fizycznych,
 • Spółek z o. o.,
 • spółek komandytowych,
 • spółek jawnych,
 • spółek cywilnych,
 • spółek akcyjnych,
 • spółek nieruchomościowych,
 • prostych spółek akcyjnych,
 • spółek partnerskich,
 • fundacji,
 • stowarzyszeń,
 • klubów sportowych,
 • NGO.

W ramach usług Biura Rachunkowego Legnica realizowana jest następująca oferta : księgowość, księgowość online, kadry i płacerachunkowość zarządcza i raportowanie zarządczepodatki, księga przychodów i rozchodówfakturypełna księgowość onlinesprawozdawczość finansowąksięgowość spółeknadzór księgowy i dyrektor finansowy na godzinysystemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowewsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele innych. Ponadto oferuje zindywidualizowaną pomoc dla klientów na ich specjalne życzenie, jak m.in.: reprezentowanie klientów przed US, ZUS oraz przed innymi instytucjami – nie związane z obsługiwaną działalnością, wyprowadzanie powstałych przed współpracą z księgową w Legnicy zaległości księgowych oraz przygotowanie na życzenie Klienta sprawozdania finansowego w ciągu roku obrachunkowego, np. do banku. Biuro Rachunkowe Petra reprezentuje swojego klienta przed organami skarbowymi i ZUS. Przedsiębiorcy współpracujący z Księgowa Legnica mogą być pewni, że dzięki sprawdzaniu na bieżąco zmian w przepisach przez specjalistów, ich firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem.

Nie jesteś z Legnicy? Sprawdź biuro rachunkowe Wrocław.

Biuro Rachunkowe Legnica Kadry i Płace

Biuro Rachunkowe Legnica oferuje swoim klientom szeroką, kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu kadr i płac. W ramach usługi realizowane jest m.in.:

 • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, a także sprawdzenie i uzupełnienie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy,
 • sporządzanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie),
 • rozliczanie podatku od osób fizycznych,
 • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
 • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,
 • reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP i wiele więcej.

Przedsiębiorcy nie korzystający z usług księgowej Legnica, a chcący wydzielić sektor kadrowo-płacowy poza struktury swojej firmy mogą skorzystać z outsourcingu kadrowo-płacowego. Dostęp do systemu IT Petra24, umożliwia przedsiębiorca pełen dostęp do dokumentacji firmy, w tym również akt swoich pracowników. Dzięki temu jest na bieżąco ze sprawami kadrowymi w swojej firmie.

System IT program dla firm

Dla każdego przedsiębiorcy istotne jest sprawne funkcjonowanie firmy w zakresie księgowości, a taką możliwość daje również księgowość online. Biuro Rachunkowe Legnica, oferuje swoim klientom dostęp do innowacyjnego programu IT Petra24, który umożliwia stały dostęp do informacji o finansach firmy i innych jej obszarów. Pozwala w prostych i standardowych czynnościach, jak: wystawianie faktur, rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych, archiwizacja dokumentów. Posiada także możliwość dostosowania programu pod indywidualne potrzeby klienta – w tym język obcy, dzięki wielojęzycznemu interfejsowi. Ponadto dokumenty online są bezpieczne dzięki zapisywanych kopiach w Data Center i opiece profesjonalnych programistów z Biura Rachunkowego Petra. Doradcy księgowa Legnica, wdrażają klienta do obsługi programu, a także służą pomocą w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości, które mogą pojawić się w późniejszym czasie.

Biuro Rachunkowe Legnica to zespół ekspertów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT. Wspierają klienta dzięki swojej eksperckiej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu do przedsiębiorcy i jego firmy. Klienci biura rachunkowego Petra cenią sobie takie podejście doradców, ponieważ dzięki temu czują się bezpiecznie i komfortowo – wiedząc że dla drugiej strony jest to forma współpracy partnerskiej, nie zaś tylko formalnej usługi. Jeśli masz pytania do Księgowa Legnica – skontaktuj się z nią dziś i rozpocznij współpracę z zaufanym doradcą.