Biuro Rachunkowe Jelenia Góra – księgowa

Jelenia Góra, jedno z bardziej malowniczych miast w województwie dolnośląskim stanowi obszar działania Biura Rachunkowego Petra z odziałem we Wrocławiu. Jeśli jesteś przedsiębiorcom poszukującego profesjonalnej księgowej lub zamierzasz założyć firmę i potrzebujesz rzetelnego doradcy – sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Jelenia Góra.

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra poznaj swojego doradcę

Księgowa Jelenia Góra świadczy profesjonalne usługi z zakresu księgowości tradycyjnej, księgowości online, a także kadr i płac – ze wsparciem autorskiego i innowacyjnego systemu IT Petra24. Dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu i ciągłemu rozwojowi, w ciągu 11 lat Biuro Rachunkowe Petra stało się jednym z liderów dostarczania nowoczesnych rozwiązań z zakresu księgowości oraz kadr i płac dla firm. Zaufało im już ponad 680 przedsiębiorców, a zaufanie jest jednym z kluczowym elementów, jakimi obdarza klient swoją księgową. Biuro Rachunkowe Jelenia Góra dobrze wie, jak ważne jest spełnienie oczekiwań i zaufania swojego klienta. Zespół profesjonalistów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz programiści dokonuje starań, aby móc rozpoznać potrzeby przedsiębiorstwa i zaproponować najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę dobro firmy, jej rozwój i komfort klienta. Dlatego do każdego przedsiębiorcy Księgowa Jelenia Góra podchodzi indywidualnie i wie, że każda firma jest inna, a zatem potrzebuje własnych narzędzi, które usprawnią procesy księgowe oraz kadrowo-płacowe. Oferta jest stale rozwijana zgodnie z potrzebami klienta.

Księgowość tradycyjna oferta

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra to oferta profesjonalnych i kompleksowych usług dla firm z zakresu tradycyjnej księgowości oraz księgowości online. Oferta Biura Rachunkowego Petra dedykowana jest działalnościom gospodarczym osób fizycznych, spółkom partnerskim, spółkom z o.o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom akcyjnym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom cywilnym, spółkom nieruchomościowym, klubom sportowym, fundacjom, stowarzyszeniom NGO. W ramach realizowanych usług znajduje się: pełna księgowość: tradycyjna i online, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. Księgowa Jelenia Góra przejmuje również odpowiedzialność za księgowość, kadry i płaceIT i reprezentuje swojego klienta przed takimi organami, jak ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Nie jesteś z Jeleniej Góry? Sprawdź biuro rachunkowe Wrocław.

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra: kadry i płace oferta

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra oferuje swoim klientom zarówno usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe. Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników i korzystający z usług księgowych Biura w Jeleniej Górze, mogą skorzystać z oferty obsługi kadrowo-płacowej lub zdecydować się na outsourcing kadrowo-płacowy. Outsourcing kadrowo-płacowy to wydzielenie na zewnątrz przedsiębiorstwa, całości lub części funkcji związanych z administracją kadrowo-płacową. Ponieważ Księgowa Jelenia Góra oferuje swoim klientom wsparcie systemu IT, właściciel firmy korzystający z usług kadrowo-płacowych, ma dostęp do danych i raportów kadrowo-płacowych oraz wszelkich akt pracowników. W ramach usługi kadrowo-płacowej realizowane jest m.in.:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • tworzenie list płac wg wszystkich systemów płacowych,
  • generowanie paczek przelewów
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie)
  • reprezentowanie klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Księgowość online w Jeleniej Górze

Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat z sukcesem świadczy usługi z zakresu księgowości kadr i płac. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom dla księgowości tradycyjnej, staje się liderem na rynku nowoczesnych rozwiązań dla firm. System IT, który księgowa Jelenia Góra udostępnia swoim klientom, posiada standardowe funkcje, jak wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych. Program może być dostarczany klientowi wraz z usługami księgowymi Biura Rachunkowego Jelenia Góra lub wdrażany niezależnie jako system ERP. Program wyposażony jest w wielojęzyczny interfejs, a klient sam decyduje w jakim języku chce poruszać się po programie – takie udogodnienie sprzyja wielu przedsiębiorcom. Ponieważ program jest na bieżąco aktualizowany, istnieje możliwość dostosowania go pod zindywidualizowane potrzeby klienta.

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra to profesjonalna obsługa Twojej firmy w zakresie księgowości kadr i płac oraz IT. Jeśli poszukujesz zaufanego doradcy, który będzie dbał aby Twoja firma mogła zgodnie z przepisami i prawem, rozwijać się – skontaktuj się już dziś z księgową w Jeleniej Górze.