Biuro Rachunkowe Głogów – księgowa

Dla przedsiębiorców z Głogowa, Biuro Rachunkowe Głogów przygotowało kompleksową ofertę z zakresu księgowości, kadr i płac ze wsparciem nowoczesnego systemu IT, do prowadzenia firm. Jest to połączenie księgowości tradycyjnej oraz księgowości online, co nadaje dynamiki i innowacyjności każdemu przedsiębiorstwu, które zdecyduje się wejść we współpracę z liderem dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm. Sprawdź ofertę!

Biuro Rachunkowe Głogów oferta księgowa dla firm

Jeśli poszukujesz księgowej, która rzetelnie i z profesjonalnie zajmie się sprawami księgowymi w Twojej firmie, dowiedz się więcej o Biurze Rachunkowym Głogów. Jest to zespół ekspertów z zakresu księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT, którzy dostarczają najwyższej jakości usługi dla firm. To wsparcie dla Twojego przedsiębiorstwa, w takich obszarach, jak: księgowośćksięgowość online, kadry i płacerachunkowość zarządcza i raportowanie zarządczepodatki, księga przychodów i rozchodówfakturypełna księgowość onlinesprawozdawczość finansowąksięgowość spółeknadzór księgowy i dyrektor finansowy na godzinysystemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowewsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej. Ponadto każdy proces księgowy realizowany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz prawem. Oferta kierowana jest do takich podmiotów jak: działalności gospodarcze osób fizycznych, spółki z o. o., spółki komandytowespółki jawnespółki cywilnespółki akcyjnespółki nieruchomościoweproste spółki akcyjnespółki partnerskie, fundacje, kluby sportowe, stowarzyszenia, NGO.

Nie jesteś z Głogowa? Sprawdź biuro rachunkowe Wrocław.

Kadry i płace w Głogowie oferta

Biuro Rachunkowe Głogów oferuje klientom usługi kadrowo-płacowe oraz outsourcing kadrowo-płacowy. Outsourcing kadrowo-płacowy dedukowany jest dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wydzielić ten sektor poza struktury własnej firmy. Pracodawca ma jednak dostęp do pełnej dokumentacji firmy, jak m.in. akta pracownicze, przez 24/7 dzięki dostępowi do programu IT Petra24. Jakie usługi oferuje Księgowa w Głogowie w ramach kadr i płac?

 • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
 • Sprawdzanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy.
 • Przygotowanie dokumentów pracowniczych: zwolnienia, porozumienia, zatrudnienia.
 • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
 • Tworzenie listy płac według wszystkich systemów płacowych.
 • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
 • Generowanie paczek przelewów wynagrodzeń.
 • Reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi, jak: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.
 • Deklaracje PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-40, sprawozdanie RP-7 sporządzane bezpłatnie za okres, w którym pracownik był prowadzony przez Biuro Rachunkowe Głogów.

Biuro Rachunkowe Głogów – nowoczesna księgowość

Biuro Rachunkowe Petra jest jednym z liderów wdrażania nowoczesnych rozwiązań dla firm. Na czym one polegają? Księgowa Głogów dysponuje autorskim i nowoczesnym systemem IT Petra24, który działa “desktopowo” i przez Internet. Program posiada wielojęzyczny interfejs, a przedsiębiorca sam może wybrać język w jakim chce obsługiwać program. W jaki sposób wygląda praca na systemie Petra24?

 1. Klient podpisuje umowę z biurem rachunkowym na warunkach regulaminowych lub indywidualnie ustalonych.
 2. Po podpisaniu umowy, przedsiębiorca otrzymuje dostęp do programu IT ze standardowymi lub zindywidualizowanymi ustawieniami dopasowanymi pod branżę i strukturę funkcjonowania firmy.
 3. Wdrażaniem przedsiębiorcy i pracowników do obsługi systemu zajmuje się wyspecjalizowany doradca.
 4. Po przejściu wszystkich tych kroków, przedsiębiorca może swobodnie korzystać z Petra24.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, doradcy służą pomocą w rozwiązaniu problemów związanych z obsługą systemu. Dodatkowo, istnieje możliwość dowolnego rozbudowania programu wg aktualnych potrzeb firmy.

Biuro Rachunkowe Głogów w pełni dba o bezpieczeństwo danych – serwery i kopie w Data Center. Dokumentacja firmy jest zatem bezpieczna.

Księgowa Głogów – poznaj profesjonalistów

Biuro Rachunkowe Petra w każdej swojej placówce zatrudnia wyspecjalizowany zespół specjalistów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz programistów od IT. Poza formalnym i eksperckim przygotowaniem, doradcy podchodzą do klienta indywidualnie, empatycznie oferując najbardziej korzystne rozwiązania dla firmy przedsiębiorcy. Klienci ich biura cenią sobie tę partnerską współpracę, mając poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że dla tych księgowych dobro ich firmy jest priorytetem. Dzięki niepodważonemu zaufaniu, z sieci Biur Rachunkowych Petra korzysta już ponad 680 zadowolonych przedsiębiorców.

Biuro Rachunkowe Głogów to szereg możliwości dla Twojej firmy. Jeśli szukasz zaufanego doradcy, który sprawi, że nie będziesz już dłużej martwił się czy Twoja księgowość jest realizowana sumiennie, skontaktuj się już dziś z placówką w Głogowie. Dzięki temu będziesz mógł prowadzić swoją firmę bezpiecznie i stabilnie.